REFERENCJE

Referencje od naszych Klientów

Skorzystaj z profesjonalnych usług firmy Kamyjka

DELOITTE DORADZTWO PODATKOWE

Firma P.U. Kamyjka wykonywała w naszym biurze czyszczenie wykładzin na powierzchni 1300m/2. Jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu usług jaki oferuje ta Firma i na pewno będziemy ją polecać. Wykładzina została wyczyszczona z należytą starannością i nie mamy żadnych zastrzeżeń. Właściciel Firmy jest osobą bardzo komunikatywną dzięki czemu współpraca przebiegała bardzo pomyślnie. Zdecydowanie polecamy ze skorzystania z usług P.U. Kamyjka.

TIVIX EUROPE SP. Z O.O.

Na zlecenie Tivix Europe Sp. z o.o. firma P.U. Kamyjka wykonała usługę czyszczenia wykładziny o powierzchni 50m2. Praca została wykonana profesjonalnie z należytą starannością, terminowo i skutecznie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatów wykonanej pracy, w związku z czym polecamy tę Firmę jako solidnego wykonawcę usługi / partnera do współpracy.

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W RZEPLINIE

Pan Marcin Gradowicz – właściciel Przedsiębiorstwa Usługowego Kamyjka został zatrudniony w lipcu 2015r. przez Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Rzeplinie do wykonania usługi polegającej na praniu szkolnych dywanów i wykładzin. Pan Marcin Gradowicz rozpoczął wykonywanie swojego zadania punktualnie i zakończył w ustalonym terminie. Wykonywał swoje zadania sprawnie i fachowo, wykazując się dużą znajomością rzeczy. Kamyjka to firma cechująca się sumiennością, zaangażowaniem i odpowiedzialnością za powierzone zadanie, co jest gwarancją rzetelnie wykonanej pracy. Posiadane zdolności interpersonalne sprawiają, że Pan Marcin Gradowicz stanowi doskonałą wizytówkę firmy w kontaktach z klientami.

SCANMEBLE

Firma SCANMEBLE niniejszym potwierdza korzystanie z usług Przedsiębiorstwa Usługowego KAMYJKA w zakresie prania i czyszczenia tapicerki meblowej kilkuset krzeseł i foteli biurowych. W ramach wykonywanych usług P.U. KAMYJKA dała się poznać jako firma bardzo rzetelna w zakresie terminowości jak i profesjonalizmu wykonywanych prac. W związku z powyższym polecamy P.U. KAMYJKA jako solidną Firmę w zakresie prania tapicerki meblowej.

MICHALCZEWSKI SP. Z O.O.

Firma P.U. Kamyjka z siedzibą we Wrocławiu wykonała dla naszej firmy dotychczas dwa zlecenia na pranie wykładzin o powierzchni 30m2 oraz 47m2. Dotychczasowa współpraca układa się bardzo dobrze i bez zastrzeżeń. Zlecane prace są wykonywane z dużym zaangażowaniem , solidnie i terminowo. Mając na uwadze dotychczasowe doświadczenia we współpracy z firmą Kamyjka udzielamy rekomendacji jej przyszłym lub potencjalnym Klientom.

INTERBELTS SC

W związku z realizacją czyszczenia wykładziny biurowej pragniemy polecić firmę Przedsiębiorstwo Usługowe Kamyjka jako partnera rzetelnego i kompetentnego. Zlecona praca została przeprowadzona starannie i dokładnie.

ID LIFTING SP. Z O.O.

Firma ID LIFTING SP. Z O.O. z siedzibą we Wrocławiu, po raz kolejny korzystała z usług Przedsiębiorstwa Usługowego Kamyjka zlecając czyszczenie wykładzin biurowych o powierzchni ok. 60m2. Powierzone zadanie Firma wykonała terminowo, profesjonalnie oraz skutecznie. Przedsiębiorstwo Usługowe Kamyjka jest firmą godną polecenia wszystkim potencjalnym klientom, gdyż gwarantuje rzetelną współpracę oraz wysoką jakość świadczonych usług.

INDATA SOFTWARE SA

Pragniemy polecić współpracę z firmą Przedsiębiorstwo Usługowe Kamyjka, która w ramach okresowo zlecanego przez nas czyszczenia wykładziny o powierzchni ok 80m2 każdorazowo zapewnia profesjonalne i kompleksowe pranie wraz z odplamianiem i odkurzaniem szczotkowym. Praca zawsze jest wykonana z zachowaniem ustalonego terminu, przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu, z dużym zaangażowaniem pracowników oraz z należytą starannością.

Zaufali nam

Firmy z którymi współpracujemy

Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.