PRANIE WYKŁADZIN BIUROWYCH (DUŻE POWIERZCHNIE)

Profesjonalne pranie wykładzin biurowych z użyciem najlepszego sprzętu i środków

Nasza firma wykonuje usługę prania wykładzin biurowych na najwyższym poziomie. Stosujemy wieloetapowy proces prania, który gwarantuje uzyskanie najlepszego możliwego efektu. Wykładzina jest nie tylko prana, ale także doczyszczana mechanicznie za pomocą szorowarek walcowych. Szorowarki te są dedykowane do każdego rodzaju wykładziny. Pranie i płukanie wykładziny z brudu przeprowadzamy przy użyciu ekstraktorów profesjonalnych. Maszyny te z uwagi na duża moc i ciśnienie bardzo dobrze sprawdzają się przy dużych powierzchniach – pranie wykładzin Warszawa.

Obecnie realizujemy setki zleceń na terenie całej Polski. Działamy w każdym miejscu, a nasza praca jest poszukiwana i doceniana przez liczne firmy. Jesteśmy gwarancją usługi wykonanej na najwyższym poziomie. Nie pracujemy w określonych godzinach. Termin wykonania usługi ustalamy z Klientem, aby nasze czyszczenie nie kolidowało z bieżącą pracą biura. Koszt czyszczenia wykładziny biurowej w Warszawie ustalamy przed wykonaniem usługi. Już teraz możesz sprawdzić koszt usługi, dzięki naszej wycenie on-line.

Etapy czyszczenia wykładzin biurowych

Pełna procedura prania

1. Rozpoznanie wykładziny

Na samym początku dobieramy środki piorące i odplamiające do rodzaju wykładziny oraz napotkanych zabrudzeń. Zabezpieczamy elementy narażone na kontakt z wodą.

2. Odkurzanie

Wykładzina przed praniem na mokro jest odkurzana. Ma to na celu usunięcie brudu nierozpuszczalnego z runa. Usuwamy włosy oraz inne zanieczyszczenia stałe.

3. Nanoszenie prespray'u

Specjalistyczny środek (tzw. prespray) naniesiony na wykładzinę za pomocą opryskiwaczy elektrycznych ma na celu rozpuszczenie całego brudu z wykładziny.

4. Doczyszczanie szorowarką

Środek naniesiony we wcześniejszym etapie jest wcierany za pomocą szorowarek walcowych. Jest to bezpieczny sposób na dokładne doczyszczenie wykładziny.

5. Punktowe odplamianie

Do trudnych plam używamy specjalnych odplamiaczy. Usuwamy m.in. gumy do żucia oraz tusz z drukarki. Posiadamy odplamiacz do każdego rodzaju zabrudzenia.

6. Pranie ekstrakcyjne

Rozpuszczony brud oraz usunięte plamy i ich pozostałości wypłukiwane są mocnym ekstraktorem pod ciśnieniem. Dodatkowo wyciągamy maksymalną ilość wody.

Najwyższa jakość prania gwarantowana przez firmę Kamyjka

Używamy odkurzaczy kolumnowych do rozczesania włókna wykładziny jeszcze przed praniem, aby pozbyć się włosów i innych nieczytości stałych. Szorowarki walcowe dokładnie szorują wykładzinę po opryskaniu środkiem rozpuszczającym brud. Ekstraktory piorące płuczą wykładzinę z nadmiaru wody i osuszają ją. Po naszej usłudze wystarczy już kilka godzin, aby wykładzina była sucha – czyszczenie wykładzin Warszawa.

Posiadamy ubezpieczenie OC w zakresie wykonywanych usług oraz wystawiamy faktury VAT, także z odroczonym terminem płatności. Usługa jest wyceniana za pośrednictwem naszej wyceny on-line lub drogą elektroniczną po dostarczeniu metrażu wykładzin do czyszczenia. Przyjeżdżamy o umówionej porze i przeprowadzamy czyszczenie szybko i skutecznie. Zapraszamy do skorzystania z naszego doświadczenia i wiedzy.

Nasze atuty

Oferujemy specjalistyczne usługi w zakresie prania wykładzin, czyszczenia krzeseł, foteli itp na terenie Warszawy

Profesjonalny sprzęt

Wyróżnia nas wydajny i mocny sprzęt. Ważne jest to szczególnie przy praniu dużych powierzchni wykładzin. Konkurencja często potrafi prać tylko jedną maszyną. My używamy kilku maszyn, a każda ma określone, ważne zadanie do wykonania.

Skuteczne środki

Podczas usługi posiadamy wiele różnych środków piorących i odplamiaczy, aby nic nie było nas w stanie zaskoczyć. Wszystkie nasze środki są importowane oraz do zastosowań wyłącznie profesjonalnych. Usuwamy trudne plamy i zabrudzenia.

Bogate doświadczenie

Zaufało nam wiele firm na terenie całego kraju. Nasza praca przynosi nam wiele satysfakcji, a referencje mogą potwierdzić nasze zaangażowanie i profesjonalizm. Czyścimy skutecznie każdy rodzaj wykładzin biurowych, dywanowych.

Pytania i odpowiedzi

Oferujemy specjalistyczne usługi w zakresie prania wykładzin, czyszczenia krzeseł, foteli itp na terenie Warszawy

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

 1. 1
  Jak odbywa się wycena?

  Kalkulacja kosztów czyszczenia przeprowadzana jest w całości on-line. Prosimy wypełnić formularz wyceny, a od razu otrzymasz całkowity koszt czyszczenia.

 2. 2
  Jaka jest minimalna wartość zamówienia?

  Jako firma z siedzibą we Wrocławiu, ale realizującą zlecenia na terenie całej Polski przyjęliśmy wartość 3000zł brutto (2439zł netto) dla zleceń na terenie Warszawy i okolic. Pozwala nam to nie naliczać dodatkowych kosztów za dojazd.

 3. 3
  Czy otrzymam fakturę VAT?

  Jesteśmy w pełni legalnie działającą firmą i wystawiamy za nasze usługi faktury VAT, także z odroczonym terminem płatności.

 4. 4
  Kiedy najlepiej przeprowadzić czyszczenie?

  Najbardziej optymalnym rozwiązaniem jest wykonanie usługi podczas nieobecności pracowników w biurze. Najczęściej jest to możliwe w sobotę lub niedziele, dlatego pracujemy także w weekendy.

Kalkulacja kosztów czyszczenia dla firm

Wycena usługi oraz złożenie zamówienia jest darmowe i niezobowiązujące.

Trwa wczytywanie
Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.