PRANIE TAPICERKI

Profesjonalne pranie tapicerki meblowej

Przy okazji wykonywania działalności prania wykładzin, oferujemy także pranie tapicerki krzeseł lub foteli biurowych. Podejmujemy się także zleceń na czyszczenie kilkuset a nawet kilku tysięcy sztuk. Nasza oferta to duża wiedza i doświadczenie pracowników, opracowana i skuteczna metoda czyszczenia oraz sprawdzone środki piorące – pranie tapicerki Warszawa.

Czysta tapicerka to wizytówka każdego miejsca pracy. Nawet jeśli nie ma widocznych plam, łatwo udowodnimy, jak dużo brudu znajduje się w materiale. Eliminujemy przy okazji czyszczenia roztocza i alergeny, przywracamy dawne kolory tkanin oraz usuwamy zabrudzenia. Usuwamy trudne plamy, m.in. po kawie, tuszu, długopisie, gumie do żucia itp.

Profesjonalny sprzęt

Skuteczne środki

Bogate doświadczenie

Profesjonalna kadra

Specjalna oferta dla biznesu

Specjalizujemy się w czyszczeniu krzeseł konferencyjnych oraz foteli biurowych. Wykonujemy zlecenia dla klientów w całej Polsce, dzięki konkurencyjnym cenom oraz szybkiemu i sprawnemu czyszczeniu. Nasi wyszkoleni i doświadczeni pracownicy sprawnie wykonują usługę.

Zlecenia realizujemy o dogodnej porze. Czas schnięcia tapicerki krzeseł lub foteli to najczęściej zaledwie kilka godzin. Nasze maszyny dokładnie wypłukują cały brud, pozostawiając materiał jedynie lekko wilgotnym. Jesteśmy w stanie zrealizować nawet największe zlecenia na czyszczenie tapicerki w Warszawie.

Pranie foteli kinowych i teatralnych

Przeprowadzamy czyszczenie foteli teatralnych i kinowych. Niestety, ale często można spotkać na nich bardzo wiele trudnych zabrudzeń po napojach, jedzeniu oraz gumach do żucia. Czysta tapicerka to podstawa dla komfortu widzów. Używamy specjalnych, dedykowanych odplamiaczy do usuwania gum, które nie pozostawiają śladu na tapicerce – czyszczenie tapicerki Warszawa.

Mamy także odpowiednią ilość sprzętu oraz pracowników, aby czyszczenie przebiegło sprawnie i bez dłuższej przerwy dla kina czy teatru. Zlecenie możemy wykonać w dowolnej chwili, kiedy sala nie będzie użytkowana. Już na drugi dzień fotele będą suche i czyste. Zapraszamy do skorzystania z naszego doświadczenia i oferty. Gwarantujemy zadowolenie z naszej pracy.

Etapy czyszczenia tapicerki meblowej

Pełna procedura prania

1. Rozpoznanie materiału

Sprawdzamy stabilność kolorów materiału przeznaczonego do prania. Dobieramy efektywne i bezpieczne środki piorące i odplamiające do każdego materiału.

2. Rozpuszczanie brudu

Specjalistyczny środek (tzw. prespray) naniesiony przy pomocy opryskiwaczy skutecznie rozpuszcza brud z tapicerki. Jest to tzw. czyszczenie wstępne.

3. Wcieranie praspray'a

Ręczne doczyszczanie materiału rozpuszcza jeszcze mocniej i dogłębniej brud z tapicerki. Tak przygotowane krzesło wymaga już tylko wypłukania.

4. Punktowe odplamianie

Jeżeli napotkamy plamy z gum do żucia, barwniki lub inne trudne plamy, które nie zeszły podczas nanoszenia prespray’a usuwamy je za pomocą odplamiaczy.

5. Płukanie

Ekstraktor piorący płuka materiał z rozpuszczonego wcześniej brudu. Posiadamy mocne maszyny, dzięki którym tapicerka jest lekko wilgotna po praniu.

Pytania i odpowiedzi

Oferujemy specjalistyczne usługi w zakresie prania wykładzin, czyszczenia krzeseł, foteli itp na terenie Warszawy

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

 1. 1
  Jak odbywa się wycena?

  Kalkulacja kosztów czyszczenia przeprowadzana jest w całości on-line. Prosimy wypełnić formularz wyceny, a od razu otrzymasz całkowity koszt czyszczenia.

 2. 2
  Jaka jest minimalna wartość zamówienia?

  Jako firma z siedzibą we Wrocławiu, ale realizującą zlecenia na terenie całej Polski przyjęliśmy wartość 3000zł brutto (2439zł netto) dla zleceń na terenie Warszawy i okolic. Pozwala nam to nie naliczać dodatkowych kosztów za dojazd.

 3. 3
  Czy otrzymam fakturę VAT?

  Jesteśmy w pełni legalnie działającą firmą i wystawiamy za nasze usługi faktury VAT, także z odroczonym terminem płatności.

 4. 4
  Kiedy najlepiej przeprowadzić czyszczenie?

  Najbardziej optymalnym rozwiązaniem jest wykonanie usługi podczas nieobecności pracowników w biurze. Najczęściej jest to możliwe w sobotę lub niedziele, dlatego pracujemy także w weekendy.

Kalkulacja kosztów czyszczenia dla firm

Wycena usługi oraz złożenie zamówienia jest darmowe i niezobowiązujące.

Trwa wczytywanie
Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.